Hakkımızda

tezel celebi

Cyprus Robotics 2019 yılında kurulmuş, Kıbrıs’ın ilk robotik üretim şirketidir. Bünyesinde tecrübeli elektronik, yazılım ve mekatronik mühendisleri barındıran şirket, mobil robotlar, suüstü ve sualtı veri toplama sistemleri, çevresel veri toplama sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Çok yönlü çalışma yeteneklerine sahip olan şirketimiz, araştırma ve geliştirme çalışmalarına DAÜ Kampüsü içerisinde yer alan Gazimağusa Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde devam etmektedir.

Otonom mobil araç tasarımı konusunda uzmanlaşmış ekibimizle mobil platformlarla hafif ve ağır yük taşıma, dezenfeksiyon, gözetleme, bilgi toplama gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz.

Dip haritalaması yapabilen suüstü araçları, suüstü ve sualtı çevresel veri toplama cihazlarının tasarım ve üretimini yapıyoruz. 100 metre deriniğe kadar zemin haritası oluşturabilen, survey çalışmalarını otonom olarak yapabilen yüzer platformumuz 2023 yılında piyasaya çıkıyor.

Yapay zeka ve makine öğrenme destekli gerçek zamanlı görüntü işleme sistemleri tasarımı ve çözümleri üretiyoruz.

Elektronik devre tasarımı ve montajı (SMD/PTH) konusunda hizmet veriyor, fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı oluyoruz.

“Sadece uzmanı olduğumuz alanlarda hizmet veriyoruz.”

Günümüzde endüstriyel robotlar birçok uygulama alanında kullanılmaktadır. Cyprus Robotics olarak sadece uzmanı olduğumuz uygulama alanlarında hizmet veriyoruz. Enerjimizi uzmanlaştığımız alanlarda yatırımcılara en iyi hizmeti vermek ve güncel teknolojiyi takip ederek kendimizi geliştirmek için kullanıyoruz. Bu politikanın, hem kendimiz hem de bizden hizmet alan değerli yatırımcılar için daha faydalı olduğuna inanıyoruz.

Uygulama Alanlarımız

 • Robotlu Makine Besleme Otomasyonu

 • Robotlu Taşıma Otomasyonu

 • Robotlu Paletleme Otomasyonu

 • Robotlu Paketleme Otomasyonu

“İhtiyaçlarınıza yönelik robotik çözümler üretiyoruz.”

Cyprus Robotics olarak, tesislerin ihtiyaçlarını doğru anlamanın ve tanımlamanın en uygun maliyetli, en verimli ve en sürdürülebilir çözümü üretmede önemli bir faktör olduğunu biliyoruz. Yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik esnek, akıllı, ergonomik ve son teknoloji robotik çalışma hücreleri tasarlayarak en kârlı yatırımı yapmalarını sağlıyoruz.

“Sizin için tasarlıyoruz.”

Cyprus Robotics olarak yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız robotik çalışma hücrelerinde bulunan elektriksel ve mekaniksel tüm sistem ekipmanlarının tasarım, imalat ve satın alma faaliyetlerini hassasiyetle yürütüyoruz.

“Uygun maliyet ve yüksek kalite için en iyi sistem yerleşimini belirliyoruz.”

Robotik sektöründe kullanım amacı, kaldırma kapasitesi, erişim mesafesine göre farklı özellikte endüstriyel robotlar bulunmaktadır. Aynı zamanda bu robotların yapılacak olan uygulamaya göre belirlenmesi gereken opsiyonlar listesi vardır. Bu bağlamda, robotik otomasyon projelerinde kullanılacak olan robotların yatırımcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, en kârlı yatırımı yaptıracak şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Cyprus Robotics olarak özel simülasyon programlarımız ile yatırımcı ihtiyaçlarına en iyi şekilde ve en uygun maliyetle cevap verecek robotları seçiyoruz. Bunun yanında, simülasyon çalışmalarımız neticesinde robotların en verimli çalışabileceği sistem yerleşimlerini belirliyoruz. Ayrıca, tasarlanan robotik çalışma hücrelerinin devreye alımı sırasında çıkabilecek sorunları önceden görüyor ve yatırımcılara zaman kaybı yaşatmamak adına bu sorunları henüz tasarım aşamasındayken ortadan kaldırıyoruz.

“Kurulum ve devreye alma hizmetleri veriyoruz.”

Cyprus Robotics, robot yatırımcıları için özel olarak projelendirdiği robotik çalışma hücrelerini yazılımsal ve donanımsal olarak anahtar teslim devreye alma çalışmalarını gerçekleştirmektir.

“ Kurulum ve devreye alma sonrası kapsamlı eğitim programları uyguluyoruz.”

Devreye aldığımız robotik çalışma hücrelerinin kullanımı ve bakımı kolay olmasına rağmen operatör eğitimlerine çok önem veriyoruz. Verdiğimiz eğitimler sonucu basit kullanıcı hatası sonucu oluşabilecek üretim duruşlarının önüne geçiyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki, müşterilerimiz ürettiği ve kazandığı sürece biz de onların robotik partneri olarak büyümeye devam edeceğiz.

“Teknik Destek, Bakım ve Yedek Parça hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.”

Cyprus Robotics olarak bizi tercih eden değerli yatırımcıların her zaman yanındayız. Bu sebeple satış sonrası hizmetlere en az projelendirme, kurulum ve devreye alma hizmetleri kadar önem veriyoruz. Beraber çalışmaya başladığımız günden itibaren satış sonrası hizmetlerimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

Bize Ulaşın

Teknoloji Geliştirme Bölgesi No:14 DAÜ Kampüsü, Mağusa - Kıbrıs

(+90) 533 888 55 03

Email: [email protected]

logo beyaz

Çözüm Alanları

 • Arıtma Sistemleri Otomasyonu
 • Asansör & Vinç Otomasyonu
 • Fabrika Otomasyonu
 • İnşaat Uygulamaları
 • Isıtma, Havalandırma ve Klima
 • Makine Otomasyonu
 • Denizcilik Otomasyonu
 • Metal İşleme Otomasyonu
 • Otomotiv Otomasyonu
 • Tarım ve Gıda Otomasyonu

gorunum tasarim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek